BAYSAL OTOMOTİV

Türkiye'nin Lider Oto Yedek Parça Tedarikçisi

Misyonumuz

Doğru zamanda, doğru fiyatla, doğru altyapıyla müşteri ihtiyaçlarına kendini her zaman yenileyerek cevap vermektir. Oto yedek parça e-ticaret alanında uzun vadeli, sürekli ve devamlılığı sağlayarak müşterilerimize yüksek kaliteli hizmet sunmak.

Vizyonumuz

Otomotiv yedek parça sektöründe teknolojiye önem veren, etik ilkelere bağlı, dinamik ve güçlü yapımız ile müşterilerimize, tedarikçilerimize, sektöre ve topluma sürdürülebilir hizmet vererek değer katmak.

OTO YEDEK PARÇA

BAYSAL OTOMOTİV

Türkiye’nin lider otomotiv yedek parça dağıtım merkezlerinden biri olan Baysal Otomotiv, 1989 yılında Ankara'da ticari faaliyetlerine başlamıştır.

Faaliyetlerimize başladığımız ilk günden itibaren, sunmuş olduğumuz oto yedek parça ürün ve hizmet kalitemizin devamlılığını sağlayıp, otomotiv sektörünün teknolojik gelişmeleri doğrultusunda müşterilerimizin ihtiyaçlarını eksiksiz ve doğru bir şekilde gidermeye çalışmaktayız.

Oto yedek parça sektörüne hizmet veren Baysal Otomotiv, müşterilerine daha kaliteli hizmet verebilmek adına 2006 yılında taşınarak, İvedik Organize Sanayi Bölgesi içerisindeki modern tesisinde hizmetlerine devam etmektedir.

2013 yılından itibaren Baysal Otomotiv, geniş marka ve ürün yelpazesi ile Türkiye'nin online oto yedek parça mağazacılığının lider kuruluşudur. Baysal Otomotiv olarak Türkiye'nin 81 iline tüm otomobil ve hafif ticari araçların oto yedek parça satışını yapmaktayız. Merkezi Ankara'da bulunan şirketimiz, büyük depolarımızdaki binlerce kaliteli oto yedek parça ürün ve marka ile Türkiye'nin en büyük oto yedek parça tedarikçilerinin başında gelir.

Siz değerli müşterilerimize daha geniş kapsamda hizmet vermek için oto yedek parça ihtiyacınızı size ulaştırmak adına 2013 yılında sanalyedekparca.com.tr e - ticaret web sitemizi kurduk. Geride bıraktığımız 34 yıllık deneyim ve siz değerli müşterilerimizi yolda bırakmamak adına hemen hemen her marka ve modellere ait oto yedek parça ihtiyaçlarınızı en kolay yoldan tedarik etmeniz için sanalyedekparca.com web adresimize erişerek adrese teslim temin edebileceksiniz. İhtiyacınız olan oto yedek parça siparişi verdiğinizde aynı gün içerisinde kargoya verilir.

Ayrıca size daha iyi yardımcı olmak için dilerseniz deneyimli ekiplerimizden oto yedek parça ürün ayrıntıları konusunda bilgi alabilirsiniz. İhtiyacınız olan oto yedek parça ürün ayrıntı ve kodları konusunda deneyimli teknik ve destek ekibimiz en kusursuz bir biçimde size yardımcı olacaktır.

Oto yedek parça ihtiyacınızı en hızlı ve en kolay yoldan temin etme olanağı sağlamak adına sizlere farklı ödeme seçenekleri sunuyoruz.

1. sanalyedekparca.com web adresimize eriştiğinizde, ana sayfamızdan başlayarak ihtiyacınız olan oto yedek parça ürün seçimi yapar ve hemen anında kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

2. Kredi kartınız yok ise, Baysal otomotiv yedek parça şirketimizin IBAN banka hesaplarına ATM'lerden, internet bankacılığı hesabınızdan veya banka şubesinden havale / EFT yoluyla ödeme yapma seçeneği sunuyoruz.